Головна » 2015 » Грудень » 7 » Чемпіонат України з баскетболу
Чемпіонат України з баскетболу

( Всеукраїнська Юнацька Баскетбольна Ліга)

серед дівчат 2002 року народження

Команда «Чемпіон»м. Гола Пристань здобуває свою другу перемогу.

Відбулись матчі другого  туру  в Чемпіонаті України з баскетболу ( Всеукраїнська Юнацька Баскетбольна Ліга) серед дівчат 2002 року народження. Голопристанська команда "Чемпіон" грала в м. Миколаїв . Матчі проходили з 3 по 5 грудня в спортивному комплексі «Надія» .

Після першого туру  змагань, який проходив у листопаді  в м. Бердянськ , наші дівчата набралися  досвіду, якого дуже бракувало при участі в таких змаганнях .

В результаті команда дівчат «Чемпіон» м. Гола Пристань у всіх, без виключення, матчах другого туру чинили гідний опір провідним  командам і старанно боролися за перемогу до самої фінальної сирени.

У перший день змагань 3 грудня наша команда потрапила під «каток»  команди СДЮСШОР-5  м. Дніпропетровська . Не дивлячись на велику різницю в класі, наші дівчата не розклеїлись , билися за перемогу.

4 грудня наші дівчата грали з командою  СДЮСШОР м. Бердянськ. Боротьба із самого початку протікала зі змінним успіхом. Суперники спершу вирвалися уперед,  виграли першу чверть 12:4. Далі знов пішли "баскетбольні гойдалки" і нажаль,  наших дівчат не вистачило на дві останні чверті, команда з Бердянську  зуміла довести свою перевагу.

У завершальний день ІІ туру наші  дівчата зустрілися з командою- господарем  "СДЮСШОР № 4" з

м. Миколаєва. Боротьба із самого початку протікала зі змінним успіхом. Тренерський штаб нашої команди вніс суттєві корективи в гру наших дівчат, психологічно дівчата підійшли до цієї гри налаштованими тільки на перемогу. З перших секунд гри наша команда володіла перевагою на майданчику та виграла перші дві чверті гри 19:18. В другій половині матчу наші дівчата додали у швидкості і закономірно , вдруге поспіль,  обіграли дівчат з м. Миколаїв з рахунком 41:32.

За підсумками ІІ туру ВЮБЛ  можна сміливо стверджувати, що наша команда «Чемпіон» м. Гола Пристань " прогресує від туру до туру. Особливо можна виділити за об'єктивними показниками  Жигадло ВікторіюЗуйкову Дашу, які набирали у середньому по 10 очок за гру і Машталер Анастасію та Вьюн Оксану, які робили по 7.8 підбирань за гру.
         За результатами ІІ турів ВЮБЛ наша команда продовжує свій шлях у чемпіонаті на третьому місці у своїй групі, маючи в активі 8 очок ( 2 перемоги та 4 поразки) та крок за кроком набуває досвіду та впевнено починає виглядати на тлі майстровитих  суперниць . Попереду у нашої команди ще 6 ігор, але вже зараз можна сміливо стверджувати, що дівчата достойно презентують наше місто , вітаємо наших дівчат з другою перемогою  в чемпіонаті та бажаємо нових успіхів !

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 149 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0