Наше опитування
Ваш улюблений предмет?
Всього відповідей: 354
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Активність класів

рейтинг активності класів та класних керівників з виховної роботи, а саме участь у конкурсах, заходах, активність висвітлення виховної роботи у ЗМІ

Зауваження та пропозиції на e-mail:

yuliya_petrishak@ukr.net

 

 

 

Кучерук Тетяна Григорівна

Увага! Діти на дорозі!

РІДНА ПРИСТАНЬ № 37 (710) від 15 вересня 2017 року

Козацькі розваги 1-А

Ми вже школярі!

На Масляну співайте, грайте, усіх млинцями пригощайте

Людина приходить у світ для добра

Кириченко Дар'я Ігорівна

«Майбутній Захисник України» 1-Б клас

До Дня Гідності і Свободи

осінні квіти на клумбі гімназії

Бій під Крутами — що то було?

учні 1 – Б класу вперше відвідали шкільну бібліотеку

День добровольця

Фролова Людмила Ігорівна

Дбайте про небезпеку!

РІДНА ПРИСТАНЬ № 38 (711) від 22 вересня 2017 року

Відзначення 73 річниці вигнання нацистів

До Дня Гідності і Свободи

Позднишова Світлана Іванівна

Дбайте про небезпеку!

РІДНА ПРИСТАНЬ № 38 (711) від 22 вересня 2017 року

«Живі» уроки українознавства

РІДНА ПРИСТАНЬ

Свято-змагання «Час згадати нашу славу…» у 2-Б класі

До Дня Гідності і Свободи

Чорнобильський дзвін

Бій під Крутами — що то було?

Чорна квітка Чоробиля

Покотилова Галина Василівна

Безпечні пішоходи 3-а класу

Безпека у побуті

РІДНА ПРИСТАНЬ № 39 (712) від 29 вересня 2017 року

Ми – веселі козачата, ми – нащадки козаків

Єдиний урок "Безпека на дорозі - безпека життя"

Бій під Крутами — що то було?

Веселі синички

РІДНА ПРИСТАНЬ №

Роман Юлія Миколаївна

Безпека у побуті

РІДНА ПРИСТАНЬ № 39 (712) від 29 вересня 2017 року

Свято Покрови Пресвятої Богородиці та День українського козацтва у 3- Б

Відзначення 73 річниці вигнання нацистів

Охорона і захист тварин від жорстокого поводження

До Дня Гідності і Свободи

осінні квіти на клумбі гімназії

День Збройних сил України

Бій під Крутами — що то було?

Подружімось із пташками

День добровольця

Чорна квітка Чоробиля​​​​​​​

Поетичний вернісаж

Миколюк Тетяна Олексіївна

Тиждень Пожежної безпеки в Голопристанській гімназії

РІДНА ПРИСТАНЬ № 40 (713) від 06 жовтня 2017 року

Ястребова Світлана Вікторівна

Тиждень Пожежної безпеки в Голопристанській гімназії

РІДНА ПРИСТАНЬ № 40 (713) від 06 жовтня 2017 року

Тригуб Наталія Володимирівна

До Дня Гідності і Свободи

Долбня Ірина Валеріївна

Відзначення 73 річниці вигнання нацистів

Допоможемо зимуючим птахам!

РІДНА ПРИСТАНЬ від 19 січня 2018 року

Бій під Крутами — що то було?

Зоря Наталія В'ячеславівна

Козацький квест "Пропала булава" 6-ті класи

Відзначення 73 річниці вигнання нацистів

До Дня Гідності і Свободи

 

Горбенко Ірина Федорівна

Козацький квест "Пропала булава" 6-ті класи

Відзначення 73 річниці вигнання нацистів

До Дня Гідності і Свободи

Єдиний урок "Безпека на дорозі - безпека життя"

Попова Олена Олександрівна

УВАГА! ДІТИ НА ДОРОЗІ!

Усе в твоїх руках!

До Дня Гідності і Свободи

Охорона і захист тварин від жорстокого поводження

Єдиний урок "Безпека на дорозі - безпека життя"

Різдвяний піст

Що не можна класти в годівничку для пернатих

Що не можна класти в годівничку для пернатих2

Рубан Ірина Вікторівна

Інтелектуальна гра на тему: «Українське Козацтво» для учнів 7-Б класу

Пернаті друзі

РІДНА ПРИСТАНЬ 

Зустрічати Масляну млинцями та усмішками!

РІДНА ПРИСТАНЬ 

Блакитна Валентина Леонідівна

Хай живе козацька воля, хай живе козацький дух!» для учнів 8-9 класів

Допоможемо зимуючим птахам!

РІДНА ПРИСТАНЬ від 19 січня 2018 року

Як 8а в цьому році   Масляну зустрічав

Такун Наталія Борисівна

Хай живе козацька воля, хай живе козацький дух!» для учнів 8-9 класів

Відзначення 73 річниці вигнання нацистів

Екскурсія до Херсонського краєзнавчого музею

До Дня Гідності і Свободи

Шульга Світлана Вікторівна

Хай живе козацька воля, хай живе козацький дух!» для учнів 8-9 класів

Відзначення 73 річниці вигнання нацистів

Екскурсія до Херсонського краєзнавчого музею

«Сьогодні учні, а завтра наше майбутнє»

Настасієнко Ніна Юріївна

Хай живе козацька воля, хай живе козацький дух!» для учнів 8-9 класів

Відзначення 73 річниці вигнання нацистів

10а

Арнаут Тетяна Миколаївна

Ток-шоу до Дня українського козацтва «Козак – хвалькуватий гультяй чи відважний лицар?». 10-А клас

Відзначення 73 річниці вигнання нацистів​​​​​​​

Охорона і захист тварин від жорстокого поводження​​​​​​​

Єдиний урок "Безпека на дорозі - безпека життя"

Твори добро

Неправомірні дії та покарання

Бій під Крутами — що то було?

Я маю право​​​​​​​

11а

Кириченко Галина Вікторівна

До Дня Гідності і Свободи

Єдиний урок "Безпека на дорозі - безпека життя"

Підсумки участі у конкурсах, заходах, змаганнях:

Згідно наказу відділу освіти, молоді та спорту від 09.01.2018  №  08 «Про підсумки проведення міського етапу обласної тематичної  виставки-конкурсу різдвяних композицій «Дотик янгола»» відзначено високий рівень поданих на конкурс робіт учнів під керівництвом учителів Арнаут Т.М., Глухманюк Т.В., Ястребова С.В., Роман Ю.М.

Переможцями міського етапу обласної тематичної  виставки-конкурсу різдвяних композицій «Дотик янгола» у номінації «Різдвяно – сюжетна композиція» - І місце:

Рахімов Денис, учень 3 класу,  Галущак Єлизавета учениця 4 класу за роботу «Янгол» (керівники - Роман Юлія Миколаївна, Ястребова Світлана Вікторівна учителі початкових класів); у номінації «Новорічна картина чи колаж» -І місце:

Адаменко Катерина, учениця 8 класу за роботу «Янгол миру» (Глухманюк Тетяна Вікторівна, учитель обслуговуючої праці, керівник гуртка «Іграшка»);

Федоренко Крістіна, учениця 10 класу за роботу «Янголятко» (керівник - Арнаут Тетяна Миколаївна, класний керівник)

 

 

Згідно наказу відділу освіти, молоді та спорту від 09.01.2018  №  07 «Про підсумки проведення міського етапу всеукраїнського конкурсу  учнівської  молоді «Космічні фантазії»» відзначено високий рівень поданих на конкурс робіт учнів під керівництвом учителів початкових класів, образотворчого мистецтва, класних керівників,  керівників гуртків навчальних  закладів: Голористанської гімназії   (Глухманюк Т.В., керівник гуртка «Іграшка», Позднишова С.І., учитель початкових класів, Арнаут Т.М., класний керівник 10 класу)

Переможцями міського етапу всеукраїнського конкурсу  учнівської молоді «Космічні фантазії» у розділі «Декоративно-прикладне мистецтво» стали:

  1. Федоренко Крістіна, учениця 10 класу за роботу «Космічні пригоди» (керівник – Арнаут Тетяна Миколаївна, класний керівник)
  2. Голубіна Анастасія, учениця 11-А класу, вихованка гуртка «Іграшка» (керівник – Глухманюк Тетяна Вікторівна, керівник гуртка «Іграшка», учитель трудового навчання)

У розділі «Образотворче мистецтво»:

1.Проценко Данило, учень 2-Б класу за роботу «Космос» (керівник – Позднишова Світлана Іванівна, учитель образотворчого мистецтва)

Згідно наказу відділу освіти, молоді та спорту від 10.11.2017 № 364 «Про підсумки проведення міського етапу Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна»» - Девятаєва Анастасія, учениця 10-А класу за роботу «Доки пам’ять жива» (керівник Арнаут Тетяна Миколаївна, учитель історії та правознавства) І місце міського етапу Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна»

 

Згідно наказу відділу освіти, молоді та спорту від 29.09.2017 № 300 «Про підсумки проведення міського етапу Всеукраїнської акції школярів та учнівської молоді “Ліси для нащадків”» - I місце - учні 7-А класу Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія - спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» (керівник Попова Олена Олександрівна, учитель хімії)

Згідно наказу відділу освіти, молоді та спорту від 20.11.2017 № 01-18/1053 «Про підсумки участі загальноосвітніх та позашкільних закладів Херсонської області в обласному етапі Всеукраїнської акції «Ліси для нащадків» у 2017 році» - 1 місце учнівський колектив 7-А класу (керівник Попова Олена Олександрівна).

Згідно наказу відділу освіти, молоді та спорту від 29.09.2017 № 3 03 «Про підсумки проведення міського етапу обласного конкурсу-виставки учнівської молоді зі стендового моделювання військової техніки у 2017 році»

І місце - Переносний зенітний ракетний комплекс «Орфей 5» - Соломаха Данил, Біліченко Данил, учні 9 класу Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія - спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» (керівник Васильєв Сергій Михайлович, учитель предмету «Захист Вітчизни»)

Згідно наказу відділу освіти, молоді та спорту від 21.11.2017 « 01-18/1058 «Про підсумки обласного конкурсу -виставки учнівської молоді зі стендового моделювання військової техніки, присвяченого Дню захисника України» призерами, які нагороджені дипломами Номінація «Артилерія» -третього ступеня: Соломаха Данило та Біліченко Данило, учні 9 класу

Згідно наказу відділу освіти, молоді та спорту від 13.10.2017 № 327 "Про підсумки проведення міжшкільних змагань «Нумо, козаки!» юнаків - учнів 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів міста" - I місце - команда «Юний десантник» Голопристапського навчально- виховного комплексу «Гімназія — спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю»

Згідно наказу відділу освіти, молоді та спорту від 20.10.2017 № 340 "Про підсумки проведення міського етапу обласного конкурсу учнівської молоді «Космос. Людина. Духовність» у 2017 році"

І МІСЦЕ

Розділ «Кінець світу» «Апокаліпсис. Коли він настане» - Стешаков Владислав, учень 9-Б класу Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія - спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного циклу (керівник Тарасенко Тетяна Олександрівна, учитель фізики)

Розділ «Твої можливості, людино» Медико - біологічні та психологічні аспекти над можливостей організму людини» - Долбня Ілля, учень 8-А класу Голопристанського навчально- виховного комплексу «Гімназія - спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного циклу (керівник Долбня Ірина Валеріївна, учитель англійської мови)

Згідно наказу відділу освіти, молоді та спорту від  21.11.2017 № 01-18/1057 «Про підсумки обласного конкурсу учнівської молоді «Космос. Людина. Духовність» у 2017 році»  нагороджено дипломом за друге місце - Стешакова Владислава, учня 9 класу (керівник Тарасенко Т.О.)

 

Згідно наказу відділу освіти, молоді та спорту від 20.10.2017 № 336 «Про підсумки проведення міських змагань «Старти надій»» Голопристанський навчально-виховний комплекс «Гімназія - спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» - III місце.

 

Згідно наказу відділу освіти, молоді та спорту від 27.10.2017 № 347 «Про підсумки проведення міських змагань «Шкіряний м’яч»» - III місце — Голопристанський навчально-виховний комплекс «Гімназія — спеціалізована школа 1 ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю».

Згідно наказу відділу освіти, молоді та спорту від 16.11.2017 № 366 «Про підсумки проведення міських змагань зі спортивного орієнтування» команда гімназії не зайняла призових місць.

Згідно наказу відділу освіти, молоді та спорту від 21.11.2017 № 01-18/1056 «Про підсумки Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу»» навгороджено дипломомами І ступеня Українського державного центру позашкільної освіти у розділі «Поезія» (вірші) на тему «Листи на фронт» нагороджюється: Пікалова Віра та  Пікалова Любов  - учениці 3-б та 5-б класів.

 

Згідно наказу відділу освіти, молоді та спорту від 21.11.2017 № 373 «Про підсумки проведення міського етапу Всеукраїнських конкурсів» переможцями міського етапу Всеукраїнських конкурсів стали:

Всеукраїнський конкурс «Вчимося заповідувати» 3 місце -  Екологічний загін «Юні екологи», 7-А, (Попова Олена Олександрівна, учитель хімії);

Всеукраїнський конкурс «Галерея кімнатних рослин» І місце - Тоцька Уляна, Девятаєва Анастасія, Присяжний Богдан, 6-Б (Горбенко Ірина Федорівна, учитель математики).

 

Згідно наказу відділу освіти, молоді та спорту від 20.11.2017 № 370 «Про підсумки проведення міського етапу Всеукраїнських трудових акцій» -Всеукраїнська акція «Птах року» - І місце -Мохортов Ярослав, Гордов Богдан, учні 7-А класу,«Канюк звичайний -птах року – 2017» (керівник Попова Олена Олександрівна) .

 

 

 

Календар
«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Погода
GISMETEO: Погода по г.Голая Пристань

Copyright MyCorp © 2018